Historie obce

Všeruby u Plzně

Under reconstruction

We craft innovative high end digital solutions for clients worldwide.

Něco o webu

Pohled do minulosti obce

Stránka má za cíl shromáždit a vystavit fotografie, pohlednice, novinové články a další dokumenty a zajímavosti z historie obce Všeruby u Plzně a ukázat, jak se v průběhu času obec měnila, co se zde odehrávalo a jak se zde žilo. Umožňuje nám tak nahlédnout do minulosti (některým ještě známé) a objevit nebo připomenout věci a události již zapomenuté nebo na trvalo ztracené.
Na webu jsou vystavené materiály, které se od roku 2016 podařilo dohledat a naskenovat v archívech nebo získat od současných i původních obyvatel obce.

Kontaktujte nás

Pomozte doplnit a rozšířit obsah těchto stránek – pokud máte v šuplíku nebo v počítači fotky, negativy, pohledy, pozvánky na společenské akce atd., podělte se o ně s ostatními. Nemusí se jednat o „starožitné artefakty“, i několik let stará fotka může být pro ostatní zajímavá. Bez poškození naskenujememe, vrátíme a vystavíme na webu. Stejně tak mailněte, pokud objevíte nepřesný nebo chybný popis u vystavených dokumentů.

Co na webu najdete

Pohlednice – 54×
Fotografie – 205×
Mapy – 50×
Razítka – 113×
Noviny – 163×
Ostatní – 52×
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Ut elit tellus - luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo nulla.

Clients & Testimonials

Welcome to The7 Company!

Lorem usce – volutpat lectus justo, ut suscipit felis congue ut. Vivamus ut ultricies ante dictum dolor ametis.

Curabitur et mattis ante. Maecenas sit amet commodo tellus. Phasellus fermentum pretium eros, ut faucibus velit auctor eget. Vestibulum semper sed magna pretium congue. Fusce eget arcu eget nisi mattis lacinia sit amet at sem. Quisque porttitor bibendum leo ornare pharetra.

Curabitur cursus sapien sed porta dapibus. Quisque quis ex mattis, euismod mauris eget, scelerisque sapien.

Sed molestie sollic

Curabitur for ipsum dolor

Nulla from lorem ipsum

Ipsum malesuada ipsum

Dolor sit amet tincidunt elit

Sed molestie for tempor

Recent Projects